KANCELARIA PRAWNA WROCŁAW - O NAS

kancelaria prawna wrocław
Kancelaria prawna Meritum we Wrocławiu oferuje usługi prawne dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego w postępowaniu przedsądowym oraz w postępowaniu sądowym we wszystkich instancjach.

Kancelaria może prowadzić sprawę we wszystkich instancjach, tylko na pewnym etapie procesu lub wyłącznie ograniczy się do przygotowanie pisma procesowego czy udzielenie porady prawnej. Kancelaria świadczy usługi również w zakresie prawa rodzinnego, gospodarczego, handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego, wykroczeń, prawa karnego skarbowego i administracyjnego.

Dużym atutem Kancelarii jest możliwość otrzymania pomocy prawną za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej, dzięki któremu mogą Państwo szybko i skutecznie uzyskać np.: poradę prawną, projekt pisma procesowego, opinii prawnej, umowy bez konieczności osobistego spotkania.

NASZE ATUTY

Ius est ars boni et aequi – Prawo jest sztuką tego, co dobre i sprawiedliwe

Unikalna wiedza prawnicza, bogate doświadczenie, zaangażowanie w realizowane projekty

Nowatorstwo stosowanych rozwiązań oraz bardzo dobra organizacja pracy
Kancelaria pracuje według standardów, które gwarantują profesjonalizm i stały kontakt z Klientem

Jesteśmy też na facebook

O nas

Kancelaria prawna Meritum we Wrocławiu i Oleśnicy oferuje usługi prawne dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego w postępowaniu przedsądowym oraz w postępowaniu sądowym we wszystkich instancjach.

Szybki kontakt

Kancelaria Doradztwa Prawnego Meritum
Wrocław, ul. Biskupia 10A/12
tel. 723 111 743

Filia Kancelarii Doradztwa Prawnego Meritum
Oleśnica, ul. A. Mickiewicza 4B/8
tel.: 535 261 321