KANCELARIA RADCY PRAWNEGO WROCŁAW - O NAS

kancelaria prawna wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski we Wrocławiu posiada w ofercie szeroką gamę usług prawnych dla osób fizycznych, jak i firm z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego w postępowaniu przedsądowym oraz w postępowaniu sądowym we wszystkich instancjach.

Kancelaria
może prowadzić sprawę we wszystkich instancjach, tylko na pewnym etapie procesu lub wyłącznie ograniczy się do przygotowanie pisma procesowego czy udzielenie porady prawnej. Kancelaria świadczy usługi również w zakresie prawa rodzinnego, gospodarczego, handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego, wykroczeń, prawa karnego skarbowego i administracyjnego.


Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski umożliwia otrzymanie pomocy prawnej za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na witrynie internetowej. W ten sposób mogą Państwo szybko i skutecznie uzyskać np.: poradę prawną, pismo procesowe, opinię prawną, umowę bez konieczności osobistego spotkania.
POMOC ON-LINE

NASZE ATUTY

Ius est ars boni et aequi – Prawo jest sztuką tego, co dobre i sprawiedliwe

Unikalna wiedza prawnicza, bogate doświadczenie, zaangażowanie w realizowane projekty

Nowatorstwo stosowanych rozwiązań oraz bardzo dobra organizacja pracy
Kancelaria pracuje według standardów, które gwarantują profesjonalizm i stały kontakt z Klientem

Polecamy także Kancelarię Spraw Rozwodowych i Rodzinnych

www.kancelaria-olszewska.pl

O nas

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski we Wrocławiu, Poznaniu i Oleśnicy oferuje usługi prawne dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego w postępowaniu przedsądowym oraz w postępowaniu sądowym we wszystkich instancjach.

Szybki kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski
Wrocław, ul. Biskupia 10A/13
Poznań, ul. Święty Marcin 45C/15
tel. 723 111 743
Oleśnica, ul. A. Mickiewicza 4B/8
tel.: 535 261 321
Wałbrzych, pl. Magistracki 3/18
tel.: 723 111 743