PRAWNIK WROCŁAW - HONORARIUM

Honorarium dla prawnika we Wrocławiu za świadczoną przez niego w ramach Kancelarii pomoc prawną ustalane jest każdorazowo z Klientem i zależy od stopnia skomplikowania zagadnienia prawnego, wartości dochodzonego roszczenia, przewidywanego nakładu pracy, terminu wykonania usługi. Płatność może być regulowana w ratach.
W zależności od rodzaju zlecenia może być to jedna z poniższych opcji:
RADCA PRAWNY WROCŁAW

Wynagrodzenie za konkretne zlecenie

stosowane w sprawach, w których można z góry ustalić nakład pracy, wartość dochodzonego roszczenia. Klient z góry wie, ile zapłaci za prowadzenie sprawy.

Ryczałt za obsługę miesięczną

stosowany w przypadku nawiązania dłuższej współpracy z Klientem, w sprawach – w których można w przybliżeniu określić zakres prac i wymiar czasowy, ustalany odgórnie, obejmuje jednorazową opłatę, bez względu na nakład pracy przypadający na dany miesiąc.

Wynagrodzenie ryczałtowo – godzinowe

stosowane w przypadku stałej obsługi prawnej, obejmuje stałą stawkę miesięczną dla określonej liczby godzin pracy oraz rozliczenie wg stawki godzinowej przy przekroczeniu ustalonej liczby godzin.

Wynagrodzenie według stawki godzinowej

stosowane w sprawach, w których nie można przewidzieć z góry czasu trwania zlecenia, nakładu pracy czy wartości roszczenia, uzależnione jest od ilości godzin poświęconych na realizację danej usługi.

Wynagrodzenie za sukces (success fee)

stosowane w sprawach trudnych, w których oprócz wynagrodzenia za prowadzenie danej sprawy, Kancelarii przysługuje ustalone przez strony wynagrodzenie procentowe, zależne od wygranej w sprawie (np. procent od zasądzonej przez Sąd na rzecz Klienta kwoty).

Wynagrodzenie po pomyślnym dla Klienta zakończeniu sprawy

stosowane w sprawach roszczeń majątkowych (np. dział spadku, zachowek, pozew o zapłatę). Kancelarii przysługuje ustalone przez strony wynagrodzenie procentowe po pomyślnym zakończeniu sprawy dla Klienta.

Polecamy także Kancelarię Spraw Rozwodowych i Rodzinnych

www.kancelaria-olszewska.pl

O nas

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski we Wrocławiu, Poznaniu i Oleśnicy oferuje usługi prawne dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego w postępowaniu przedsądowym oraz w postępowaniu sądowym we wszystkich instancjach.

Szybki kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski
Wrocław, ul. Biskupia 10A/13
Poznań, ul. Święty Marcin 45C/15
tel. 723 111 743
Oleśnica, ul. A. Mickiewicza 4B/8
tel.: 535 261 321
Wałbrzych, pl. Magistracki 3/18
tel.: 723 111 743