KANCELARIA RADCY PRAWNEGO OLEŚNICA - O NAS

kancelaria prawna wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski w Oleśnicy oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, gospodarczego w postępowaniach: przedsądowym i sądowym we wszystkich instancjach.

Działania Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski nakierowane są przede wszystkim na pomoc osobom fizycznym w sprawach z zakresu: prawa spadkowego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (spory z ZUS), prawa administracyjnego, prawa karnego, karnego skarbowego oraz prawa wykroczeń. Pomagamy także przedsiębiorcom, którym świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa gospodarczego (pozwy o zapłatę), handlowego i administracyjnego (koncesje, pozwolenia).

W celu umówienia spotkania, otrzymania porady prawnej zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Kancelarią lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce pomoc online, w ten sposób szybko i sprawnie uzyskają Państwo np:. poradę prawną z zakresu wybranej przez Państwa dziedziny prawa, opinię prawną, projekt umowy.

NASZE ATUTY

Lex retro non agit – Ustawa nie działa wstecz.

Wiedza prawnicza poparta wieloletnim doświadczeniem
Konsekwentne osiąganie zamierzonych wyników
Zapewnianie naszym Klientom przewagi konkurencyjnej dzięki innowacyjnym metodom działania

Polecamy także Kancelarię Spraw Rozwodowych i Rodzinnych

www.kancelaria-olszewska.pl

O nas

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski we Wrocławiu i Oleśnicy oferuje usługi prawne dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego w postępowaniu przedsądowym oraz w postępowaniu sądowym we wszystkich instancjach.

Szybki kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski
Wrocław, ul. Biskupia 10A/13
Poznań, ul. Święty Marcin 45C/15
tel. 723 111 743
Oleśnica, ul. A. Mickiewicza 4B/8
tel.: 535 261 321